registreerimine on lõppenud

Talvekontsert ” Valguse pai”

Läbi tantsuetenduse “Valguse pai” rullub lahti publiku ette palju inspireerivaid ja mõtlema panevaid teemasid mis pajatavad meile valgusest.

Alati, kui me midagi näeme, ümbritseb meid valgus. Valgus paitab. Annab meile tiivad. Valgus näitab meile teed meie unistuste suunas”.

 

  • 11.02.2024
  • 14:00
  • 10€
Talvekontsert ” Valguse pai”

Regitreerimine kontserdile on lõppenud registreerimise tähtaja möödumise tõttu. Kui Teil on küsimusi kontserdi või selle osalemise kohta, siis palume kirjutada info@merstuudio.ee

Aasta pimedamatel kuudel väga valgustav on MER Stuudio nime alt välja hõigata meie esimene talvekontsert mis saabub koos paitusega. Tantsuetendus kannab pealkirja “Valguse pai” mis on inspireeritud valgusest.

Talvekontserdil esinevad meie vanema grupi lapsed lasteaedadest ja kõik koolis käivad treeninggrupi lapsed/noorukid. Tantsuetendusele kaasa elama on oodatud  lapsevanemad,  õed-vennad, sõbrad, sugulased kogu pere! 

Läbi tantsuetenduse “Valguse pai” rullub lahti publiku ette palju inspireerivaid ja mõtlema panevaid teemasid mis pajatavad meile valgusest.

Alati, kui me midagi näeme, ümbritseb meid valgus. Valgus paitab. Annab meile tiivad. Valgus näitab meile teed meie unistuste suunas”.

 

MER Stuudio Talvekontsert toimub 11. veebruaril kell 14:00-15:00 Kaja Kultuurikeskuses (E. Vilde tee 118, Mustamäe) 

Esinemise kutse jõuab kõikide esinema oodatud laste vanemate e-mailile. Esinejaid ootame kontserdi hommikul Kaja Kultuurikeskusesse peaproovi ajagraafiku alusel. Peaproov mis algab kell 12.00.  on igal grupil oma kogunemise aeg. Peaproovi ajagraafik saadetakse 6.02 ainult neile,  kelle laps on registreeritud esinejaks. Rekvisiitide ja kostüümiinfo edastab grupi tantsuõpetaja hiljemalt 19.jaanuariks. Esmase üldinfo edastab  Stuudio info alates 21.01.  Kõik esinejad esinevad kontserdil VALGESSE ja ROHELISSE riietatuna mis on õpetajaga kokkulepitud.

Talvekontsertil osalemiseks palume registreerida esinejad ja külalised hiljemalt 4. veebruariks, täites registreerimisvormi ning  tasudes külalispiletite eest alljärgnevate rekvisiitide alusel:

Makse saaja: MER Stuudio
Arvelduskonto: EE347700771009282161
Summa: (Külalispiletite summa)
Selgitus: Talvekontsert: lapse ees- ja perenimi

Talvekontserdi külalispilet on 10 eurot ja kõik ühe pere piletid saab kätte esinejat peaproovi tuues. Külalispiletite arv on piiratud. Broneeritud piletid peavad olema tasutud 4.veebruariks. Piletid mis on broneeritud, kuid tähtajaks tasumata siis kohad müüakse edasi.  Esinejatele ja eelkooliealistele lastele on sissepääs tasuta. Eelkooliealistele lastele kelle sissepääs on tasuta, istuvad vanemate süles.  Sündmust salvestatakse Stuudio poolt. Kõiki külalisi ootab Kaja Kultuurikeskuse kohvikus suupistete laud. 

Valguseni!

SÜNDMUSE INFO:

Kontserdil esinevad: MER Stuudio vanemad grupid lasteaedadest ja
koolis käivad treeninggrupi lapsed/noorukid
Osaleda saavad: lapsevanemad, õed-vennad, sõbrad, sugulased kogu pere
Millal: 11.veebruaril 2024
Mis kell: kell 14:00-15:00
Kus: Kaja Kultuurikeskuses (E. Vilde tee 118, Mustamäe)
Hind: 10€/